Neera - detox kúra.

Prírodná a detoxikačná kúra

Očisti sa, posilni a schudni.

Syrup_can

www.neera.sk

Neera kúra stimuluje prečisťujúce procesy nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom.Odbúrava nadbytočné tukové zásoby.

ZELENÁ PRÍRODA

 Zelený jačmeň a zelená pšenica

A16011-psenica A16012-jacmen

Prinášame Vám nový zdravý produkt

rady Greenfountain

Zelený jačmeň a pšenica

Najlepšia cena na trhu

7,50 EUR za 250g balenie

100% prírodné zloženie

nápoj v prášku

viac na http://vyziva.madalbal.sk

Letak si môžte stiahnuť TUPoužitie pri ochorení horných dýchacích ciest

 Používanie Xylitolu je prospešné aj pri ochoreniach horných dýchacích ciest. Od roku 1970  výskyt ochorení  horných dýchacích ciest neustále stúpa asi o 5 až 6 % ročne. Väčšina rodičov sa s týmto problémom stretáva u svojich detí vo forme zápalu stredného ucha (otitis media), alergií a astmy, spolu so zápalom prínosových dutín, ktorý iba zhoršuje alergiu a astmu.

Detské infekcie ucha sú spôsobené baktériami, ktoré vstupujú do Eustachovej trubice z nosnej dutiny. Tieto baktérie spôsobujú tekutý povlak, ktorý sa nedá vysušiť, spôsobuje bolesť a umožňuje baktériám alebo vírusom, aby sa rozmnožovali a spôsobovali nepríjemnú infekciu. Liečba takýchto ochorení  horných dýchacích ciest je hlavnou príčinou používania antibiotík; a nadmerné používanie antibiotík je hlavnou príčinou vzniku kmeňov baktérií odolných voči antibiotikám, tzv. „superbaktérií“.

Alergény a dráždivé podnety v zadnej časti nosa spôsobujú okrem infekcií aj alergické reakcie. Tieto reakcie spolu s virózami horných dýchacích ciest a chronickým zápalom prínosových dutín sú hlavnými spúšťacími podnetmi pre astmu.

Nezávisle od príčiny, všetky tieto problémy začínajú buď s baktériami (pri zápale stredného ucha) alebo dráždivými podnetmi (pri astme), ktoré sa nachádzajú v zadnej časti nosa (tzv. nasopharynx).  Napriek tomu, že zápal stredného ucha a astma sú úplne odlišné choroby, to, že vznikajú na tom istom mieste (nasopharynx) naznačuje možnosť rovnakej formy preventívnych opatrení. Jednou z možností je xylitol.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky